درباره ارکیدزجامع ترین مجموعه تخصصی در زمینه فرزند پروری

اولین و اصلی‌ترین فعالیت در ارکیدز ارائه خدمات درمانی در زمینه روانشناسیِ کودک و نوجوان است. در این مجموعه به صورت تخصصی به روابط والدین و فرزندان و مشکلات بالینی آن‌ها از دوره بارداری تا پایان دوره نوجوانی پرداخته می‌شود.

در این مجموعه همکاران محترم والدین عزیز را از دوره بارداری تا پایان دوره نوجوانی حمایت و هدایت خواهند کرد. بر این اساس، در محصولات آموزشی شما با  تکنیکهای فرزند پروری، هوش و استعداد،نکات تحصیلی، مهارتهای زندگی مانند عزت نفس، تربیت جنسی، مدیریت خشم و تنظیم هیجان، و موارد بسیار زیاد دیگر آشنا می­شوید.

 در قسمت درمانی روانشناسان در حیطه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند. مشکلات بالینی متعدد از جمله مشکلات اضطرابی، بیش‌فعالی، وسواس، مشکلات افسردگی، مشکلات مربوط به نافرمانی و لجبازی، مشکلات مرتبط با عملکرد تحصیلی و …. لازم به ذکر است که در حال حاضر در مجموعه ما فعالیتهایی مانند زوج درمانی، گفتار درمانی، کادرمانی، نوروفیدبک انجام نمی شود و در صورت نیاز، مراجع به همکاران شایسته، قابل اعتماد و توانمند در خارج از ارکیدز ارجاع داده می شوند. ترجیح ما بر این است که فعالیتهای آموزشی و درمانی خود را در حیطه موضوعات فرزند پروری و مشکلات بالینی کودکان و نوجوانان با بهترین کیفیت ادامه دهیم. اگر حیطه ای به حیطه های کاری مجموعه اضافه شد حتما در این صفحه اطلاع رسانی خواهیم داشت.

با توجه به آنچیزی که گفته شد لازم است فعالیتهای آموزشی و درمانی این مجموعه بر اساس نوع مخاطبین، برای شما عزیزان طبقه بندی شود:

والدین

  • جلسات درمانی اختصاصی ویژه‌ی والدین و فرزندان در زمینه‌ی مشکلات مرتبط با فرزندپروری و مشکلات بالینی متعدد از جمله مشکلات اضطرابی، بیش‌فعالی، وسواس، مشکلات افسردگی، مشکلات مربوط به نافرمانی و لجبازی، مشکلات مرتبط با عملکرد تحصیلی و … .
  • برگزاری کارگاه‌های حضوری و غیرحضوری در زمینه‌ی فرزندپروری و مهارت‌های‌زندگی.
  • تولید بسته‌های آموزشی با موضوعات فرزندپروری و مهارت‌های زندگی.
  • تولید محتوای به روز، علمی با دسترسی آسان در بستر شبکه‌های اجتماعی از جمله سایت و اینستاگرام.

کودکان و نوجوانان

  • بازی‌درمانی کودک محور.
  • درمان شناختی رفتاری متناسب با مشکلات کودکان و نوجوان.
  • آموزش‌ مهارت‌های زندگی در قالب جلسات اختصاصی، کارگاهای گروهی و بسته‌های آموزشی.

روانشناسان و مربیان حوزه کودک و نوجوان

  • برگزاری کارگاه‌های حضوری و غیرحضوری تربیت‌درمانگر کودک و نوجوان.
  • بسته‌های آموزشی ویژه‌ی درمانگران در زمینه‌ی فرزندپروری، مهارت‌های زندگی و درمان انواع مشکلات بالینی کودکان و نوجوانان.
  • در این قسمت امیدوار هستیم بتوانیم به زودی و با تدبیر یک آموزشگاه جامع برای تربیت متخصصین حیطه کودک و نوجوان  و ورود آنها به بازار کار راه اندازی کنیم.

برای آشنایی با گروه ارکیدز به صفحه تیم ارکیدز مراجعه کنید.